Aktualności


wsteczWstecz

WARSZTAT WIZAŻU I PIELĘGNACJI TWARZY😁💄💋💆‍♀️

2019-06-18

🙂💄💋Dnia 11.06. 2019 r. w Brewicz Browar I Restauracja odbyło się spotkanie Rawickich Seniorek z Panią Basią Karkosz-kosmetyczką ze Studia Piękności Barbara Karkosz w Rawiczu.

Mówiono o kolorach, typach wizażu, o doborze kosmetyków do cery,o jej pielęgnacji,o prawidłowym makijażu krok po kroku...po prostu jak wydobyć z siebie piękno wewnętrzne,bo każda z kobiet je ma,potrzeba tylko motywacji, uśmiechu i wiary w siebie-mówi prowadząca -Pani Basia Karkosz. Na koniec wśród Pań wylosowano osoby, które otrzymały przepiękne kalendarze a jedna z Pań miała możliwość przeprowadzenia metamorfozy.
Wstęp na warsztaty był bezpłatny,👏dziękujemy Pani Basi Karkosz za niesamowite i twórcze spotkanie, Browar Brewicz I Restauracja za udostępnienie sali i przemiłą obsługę.
Już wiemy ,że to nie koniec spotkań ze Studio Piękności Barbara Karkosz, które już się wpisało jako Miejsce przyjazne Seniorom w Rawiczu.
Dziękujemy Seniorkom za przybycie ,to wszystko dla Was, chcemy żebyście czuły się szczęśliwe, piękne i dowartościowane.

Dołączona galeria:

nazwawyswietlananazwawyswietlananazwawyswietlananazwawyswietlananazwawyswietlananazwawyswietlananazwawyswietlananazwawyswietlana


    wsteczWstecz

    przejdź do góry...

    PUNKT WSPARCIA SENIORA przy Miejsko - Gminnym Ośrodku Pomocy Społecznej w Rawiczu. ul. Grota Roweckiego 4a, 63-900 Rawicz, tel. (65) 546-10-01

    Korzystając z serwisu akceptujesz zasady wykorzystania plików cookies. więcej informacji